• PK karšto lydalo galvos laikiklis Skaidulų Sintezės Splicer FMV-60S/80S/12S/21S
  • PK karšto lydalo galvos laikiklis Skaidulų Sintezės Splicer FMV-60S/80S/12S/21S
  • PK karšto lydalo galvos laikiklis Skaidulų Sintezės Splicer FMV-60S/80S/12S/21S
  • PK karšto lydalo galvos laikiklis Skaidulų Sintezės Splicer FMV-60S/80S/12S/21S

PK karšto lydalo galvos laikiklis Skaidulų Sintezės Splicer FMV-60S/80S/12S/21S

Kodas: l9856

Būklė : Nauja prekė

  • €41.39

  • Pakuotės Dydis: 7cm x 7cm x 5cm (2.76in x 2.76in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Dalintis

FMV-60S/80S/12S/21S Skaidulų Sintezės Splicer aikštėje galvos SC skaidulų suvirinimo aparatas karšto lydalo galvos jig

1 VNT SC skaidulų suvirinimo aparatas karšto lydalo galvos jig

Žymos: savininkas, savininkas, Pigūs turėtojas, Aukštos Kokybės turėtojas.

  • Prekės Pavadinimas: MDGTX
  • Modelio Numeris: FMV-60S

Priedai

Suderinama su Avago AFBR-57R6APZ 1000BASE-SX 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m DDM Transiveris SFP modulis Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.todėl, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus,Ačiū. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.
Susijusios
50pcs/daug 868MHz SW868-TH13 Vario Pavasario Antena Mes originalus gamintojas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį tyrimus, plėtoti, gaminti ir pardavinėti DI(daiktų internetas) produktų, tokių kaip RUSIJOS moduliai, walkie talkie moduliai ir integriniai skaitmeninis jutiklis modulius.Tuo tarpu, ODM ir OEM projektus, yra sveikintina. 50pcs/daug SW868-TH13 Vario Pavasario Antena Nuotolinio Belaidžio RD ryšio Modulis, Duomenų Perdavimo SW868-TH13 yra vario pavasario antenos. Tai
Susijusios
10sets/daug 4Km 100mW 433MHz | 470MHz LORA Modulis Didelio jautrumo sx1278 ilgo nuotolio RF Belaidis siųstuvas-imtuvas LoRa1278 10sets/daug 4Km 100mW 433MHz | 470MHz LORA Modulis Didelio jautrumo sx1278 ilgo nuotolio RF Belaidis siųstuvas-imtuvas LoRa1278 LoRa1278 priima Semtech RF siųstuvas-imtuvas chip SX1278 , kuri priima LoRa TM Plėstinio Spektro moduliavimo dažnio perderinimo technika. Savybės ilgų atstumų ir didelio jautrumo (-139 dBm) padaryti šį modulį atlikti geriau nei FSK ir GFSK modulis. Multi-signalas neturės įtakos vienas kito,
Susijusios
Sumitomo SXP3102DA-H1-F550 11.1 G-1533.47 NM-80km-SM-XFP DWDM pluošto optinis siųstuvas-imtuvas Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vieną-metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
Susijusios
Suderinama su GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP 1,25 G 1310nm 10km DDM Transiveris SFP modulis Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.todėl, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus,Ačiū. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.
Susijusios