• Finisar FTLF1421P1BTL-NN Optinis siųstuvas-imtuvas Multi-mode SFP Modulis-2.67 G-1310nm-15 km

Finisar FTLF1421P1BTL-NN Optinis siųstuvas-imtuvas Multi-mode SFP Modulis-2.67 G-1310nm-15 km

Kodas: l55124

Būklė : Nauja prekė

  • €26.74

  • Pakuotės Dydis: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
  • Pakuotės Svoris: 0.08kg (0.18lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Dalintis

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.

Gamintojas

Finisar

Gamintojas Dalies Numeris

FTLF1421P1BTL-NN

Aprašymas

Multi-mode Modulis, SFP 2.67 G 1310nm 15 km

Pagrindinė Aprašymas

Tipas

Perdavimo Atstumas

Perdavimo Terpės

Perdavimo Bangos

Sąsaja

Perdavimo Sparta

Darbinė Įtampa

SFP

15 km

Multi-mode Modulis

1310nm

VILKTI LC

2.67 Gb/s

3.3 V

Žymos: optinis siųstuvas-imtuvas, optinis siųstuvas-imtuvas modulis, optinis modulis, Pigūs optinis siųstuvas-imtuvas, Aukštos Kokybės optinių signalų siuntimo ir priėmimo modulis, Kinija optinis modulis Tiekėjų.

  • Prekės Pavadinimas: SMTE
  • Modelio Numeris: FTLF1421P1BTL-NN
  • Sąlyga: Naujas ir Originalus

Priedai

Nerūdijančio plieno 510 lašelinę patarimas kandiklį V. I. P tilptų 510 lašelinę patarimas purkštukai, bakelis RBA/RPN/Sub ohm elektroninių cigarrate priedai Nerūdijančio plieno 510 lašelinę patarimas kandiklį V. I. P tinkami purkštukai, bakelis RBA/RPN/Sub omų Tai lašelinę patarimas yra pagamintas iš visiškai nerūdijančio plieno, su 2 O-žiedai, ji gali tilpti jūsų bakas puikiai. Prekės duomenys: 1. Šių lašelinę patarimai, kaip bus papuošti jūsų bakas gražus, ir padėti atvėsti ejuice. 2. Kiekvienas vienetas yra pagaminti iš nerūdijančio plieno 3. Stilingas ir veiksmingas,
Susijusios
Anglies Pluošto Rasės galinio Lango Stogo Sparno spoileris Audi Q3 8U Sportas 4 Durų 2012 - 2017 C Stiliaus 9353 Kreipkitės į mus dėl bet kokių klausimų ,įskaitant kaina Pastaba: Jei jūs neturite pasirinkti Laivai Iš : Kinija , Nr. MOKESTIS bus taikomas. 1.Prašome palikite mums 5 žvaigždžių teigiamų atsiliepimų ir pasidalinti mums nuotraukas, jei jūs patenkinti mūsų produktai, o mūsų paslauga . 2.Mes esame gamintojas, kuris gamina per tūkstančius modelio automobilių dalys . mes turime griežtas
Susijusios
Matinis Chrome Matinis Chrome Saugos Diržo Dangtelio Mygtuką Apdaila Įklija, Land Rover Range Rover Sport 2014 M. 2015 M. 2016 M. 2017 Automobilių Optikos Reikmenys Punktas: Saugos Diržo Dangčio Apdaila Prekės Aprašymas: Būklė:100% visiškai naujas su opp bag in Box Medžiaga: ABS Spalva: Sidabrinė pakuotę įeina:2 vnt saugos diržo dangtelio apdaila Padaryta ISO9001 Gamyklos,geros kokybės ir buvo eksportuojami visame pasaulyje
Susijusios
ZANZEA 2018 m. Vasaros Moterų Suknelė Atsitiktinis Palaidų Berankovis O Kaklo Derliaus Ilgas, Maxi Suknelė Nereguliarus Šalis Suknelės Plus Size Vestidos Medžiaga: 100%Medvilnė Tipas: Suknelė Spalva: Karinio Jūrų Laivyno,Juoda,Bordo,Oranžinė Raudona Paketas apima: 1 Suknelė
Susijusios
5 Metrų/vnt Karšto pardavimo žalia ir fuksija pteris dizainas prancūzijos ju nėriniai siuvinėjimo afrikos akių nėrinių audinio suknelė JY3-2 Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, ir mėgautis savo pirkinių ! Jei turite klausimų apie mūsų produktus,prašome siųsti mus e-mailor susisiekti su mumis bet kuriuo metu. Jūsų satifaction yra mūsų puikus siekimas! Produkto Detalę: Nėrinių Audinys Nėriniai Naudojimas:Šalis suknelė; vestuvių suknelė; Medžiaga Audinio Produkto Aprašymas Plotis:1.2-1.3 m Svoris:Apie
Susijusios