• Suderinama su Avago AFBR-57R6APZ 1000BASE-SX 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m DDM Transiveris SFP modulis
  • Suderinama su Avago AFBR-57R6APZ 1000BASE-SX 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m DDM Transiveris SFP modulis
  • Suderinama su Avago AFBR-57R6APZ 1000BASE-SX 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m DDM Transiveris SFP modulis
  • Suderinama su Avago AFBR-57R6APZ 1000BASE-SX 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m DDM Transiveris SFP modulis
  • Suderinama su Avago AFBR-57R6APZ 1000BASE-SX 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m DDM Transiveris SFP modulis
  • Suderinama su Avago AFBR-57R6APZ 1000BASE-SX 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m DDM Transiveris SFP modulis

Suderinama su Avago AFBR-57R6APZ 1000BASE-SX 4G Fibre Channel SFP 850nm 150m DDM Transiveris SFP modulis

Kodas: l55060

Būklė : Nauja prekė

  • €12.42

  • Pakuotės Svoris: 0.08kg (0.18lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 3cm x 8cm x 3cm (1.18in x 3.15in x 1.18in)

Dalintis

Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.todėl, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus,Ačiū.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.

Žymos: sfp modulis, sfp siuntimo ir priėmimo modulis, sfp radijo stotelė, Pigūs sfp modulis, Aukštos Kokybės sfp siuntimo ir priėmimo modulis, Kinija sfp transiveris Tiekėjų.

  • Modelio Numeris: AFBR-57R6APZ
  • Sąlyga: Naujos ir OEM
  • Prekės Pavadinimas: SMTE

Priedai

Q358 Nemokamas pristatymas marina maži audinio skrybėlę Dviračių lauko mažas clothdicer Kalnų keliu, dviračių sportas Dviračių sportas Kepurės 12969 Dėmesį: 1. Gali būti, kad šiek tiek skiriasi spalva, nes kompiuterio ekrano parametrai ir nuotrauka šviesos, fizinė prekė gali skirtis nuo nuotraukos, tai yra gana normalus,tikiuosi, jūs galite suprasti. 2. Skirtumas matavimo metodą, bus 1-3cm tolerancijos dydis (1cm=0.39 colių).Ačiū už supratimą! 3. Visi produktai mūsų parduotuvėje nėra baterijos (baterijos negali būti siunčiamas paštu) , prašome nusipirkti
Susijusios
CRF70 kuro bake dirt bike/pit bike naudoti
Susijusios
12mm kaip 14mm 16mm 18mm 20mm Šviesiai Mėlyna akmuo, Apvalus Kamuolys Granulių Choker Sidabro Padengtą Karoliai dovana prekės numeris 6N00114 ilgis už tai karoliai 16.38 colių.(kolonėlė) Klientų Pasitenkinimas Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų ar rūpesčių, prieš ar po jūsų pirkimo. Mes esame įsipareigoję savo 100% pasitenkinimo . Mokėjimo yra daug mokėjimo būdų.pvz., kredito kortelių, realaus laiko banko pervedimai, neprisijungęs mokėjimus (banko pervedimų ir
Susijusios
Taikus Pitbull Sienos Gobelenas Vestuves Dovanų Lovatiesė Paplūdimio Rankšluostį Jogos Iškylą Kilimėlis Prekės Pavadinimas: Gobelenas Pakavimo sąrašas: 1*Gobeleno Audinys: Poliesteris Dydis: 100cmx150cm 130cmx150cm, 150cmx200cm 150cmx230cm Sezonas: Pavasario, Vasaros, Rudens, Žiemos Paketas: 1 Vnt/PVC Maišelį Qualibuy Namas Priminimą: 1) Dėl šviesos ir ekrane skirtumas, prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos. 2) Dydis gal 1-2 cm paklaida dėl rankos priemonė. Mūsų audinys yra stiprus, patvarus, ir jei rūpinamasi
Susijusios